Délka: 13,7 km Šířka: necelé tři metry Stoupání:  237 m Klesání:    239 m Metrů ve stoupání: 4.100 m Metrů v klesání: 4.500 m Rovina: 5.100 m Passau - Erlau - Obernzell Výškový profil Povrch
95%  
Další info
Historické     město     Passau     leží     na     soutoku     tří     řek     a každoročně   láká   tisíce   turistů   k   návštěvě.   Je   tedy   možné, že   se   do   města   ležícího   na   soutoku   řek   Dunaj,   Inn   a   Ilz vydáte   za   památkami   také.   Klidně   si   pak   s   sebou   můžete vzít     kolečkové     brusle,     protože     možnosti     k     jejich provětrání   tady   jsou.   O   jedné   z   nich   už   byla   na   tomto webu    řeč    a    to    tady: www.ziju-inlajny.cz/news/passau-gr- prehrada-jochenstein/    .   Pokud   se   ale   rozhodnete   zůstat   na německé    straně    Dunaje,    můžete    vyzkoušet    stezku    z Pasova   do   Obernzellu.   Tato   stezka   nabízí   oproti   Rakouské variantě   více   výhledů   na   řeku   a   na   lodě,   které   po   ní   plují, ať   už   nákladní   nebo   výletní   a   že   je   na   co   se   dívat. Třeba   se vám tedy zalíbí právě tahle varianta.
1
Na   začátku   trasy   v   Passau   je   parkování   složitější,   lepší   je   patrně   zaparkovat   až   v měststké   části   Lindau   a   to   v   zástavbě   nebo   u   supermarketů.   Poměrně   dobře   se parkuje v Erlau, nebo v Obernzellu.
Na    konci    Pasova    jsou    supermarkety,    v    Erlau    je    možno    občerstvit    se    v restauraci. Na začátku Erlau jsou rovněž supermarkety.
Pozor na větvičky pod stromy.
© Ziju-inlajny.cz 2016
Mapa zde… Mapa zde…
Profil generován s pomocí stránek: http://utrack.crempa.net/